Na dobry początek tygodnia #3

Na dobry początek tygodnia to cotygodniowy cykl poświęcony ciekawym, godnym uwagi, często inspirującym rzeczom, na które udało mi się trafić w ostatnim czasie, a którymi chciałabym się z Wami podzielić.

Sztuka

Spójrzcie na poniższe zdjęcia. Te cudowne fotografie wykonał Jeffrey Vanhoutte. Czy tylko dla mnie mają one w sobie coś anielskiego?

 

Film

Widzieliście już teaser projektu sf „The Leviathan”? Podobno rozpoczęło się planowanie pełnometrażowego filmu. Neill Blomkamp oraz Simon Kinberg zgłosili się jako producenci. Musze przyznać, że teaser wygląda naprawdę zachęcająco!


Równie emocjonująco zapowiada się „Maggie” – dramat osadzony w świecie opanowanym przez zombie. W rolę ojca opiekującego się zarażoną córką (Abigail Breslin) wciela się Arnold Schwarzenegger. 

Humorystycznie

 

Znalezione w sieci

 Cytat

 

Udanego tygodnia życzę 😀


Jeśli macie jakieś pomysły/propozycje na kolejny wpis, ciekawe linki, które chcielibyście mi podrzucić do wykorzystania w kolejnym poście tego typu, podeślijcie mi je w komentarzu bądź pisząc na mój adres e-mail milosniczkaksiazek@onet.pl w tytule podając „Na dobry początek tygodnia”. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

0Shares