Na dobry początek tygodnia #1

Witajcie! Dziś pierwszy post z cyklu Na dobry początek tygodnia (w miejsce #czasnarelax). Co poniedziałek pojawiać się będzie wpis z inspirującymi, ciekawymi rzeczami, na które natrafię w ciągu minionego tygodnia i którymi będę chciała się z Wami podzielić. Będziecie też mieli okazję współtworzyć ze mną ten cykl, ale o tym na końcu postu. No to zaczynamy!

Relaks

Bo każdemu z nas należy się chwila relaksu, chociażby na filiżankę kawki bądź zjedzenie czegoś smakowitego.

 

Instagram

Korzystacie z Instagrama? Ja tak. Mało tego – jestem od niego uzależniona. Uwielbiam przeglądać zdjęcia. Podziwiać prace innych. Co ciekawsze sobie zapisuję, by móc do nich wracać później. Spójrzcie chociażby na to piękne wydanie serii „Dary Anioła” Cassandry Clare <3 Jestem nim zachwycona i wiele bym dała, by takowe stanęło na mej półce.

 

Kulinaria

Kiedy patrzę na poniższe zdjęcia… to się robię głodna! A Wy?

 

Sztuka

Artysta Victor Nunes łączy przedmioty codziennego użytku z prostymi rysunkami. Powstają w ten sposób niesamowite ilustracje – np twarze, zwierzęta, zabawne scenki. Poniżej przykładowe jego prace. Więcej znaleźć można na oficjalnym fanpage’u artysty.

 

Literatura

Może jeszcze nie wszyscy wiedzą (albo nawet jej nie znają…) o tym, że Agnieszka Pohl, redaktor naczelna Magazynu Obsesje, zaczęła vlogować. Kto zatem woli posłuchać o książkach, zamiast o nich czytać, niech zajrzy na kanał Agi. Zwłaszcza, że właśnie ruszył konkurs!

A tutaj Michał Rusinek opowiada o „Baśniach braci Grimm dla dorosłych i młodzieży. Bez cenzury” autorstwa Philipa Pullmana. Poleca czy odradza?

 

Na portalu Granice.pl właśnie ruszyło głosowanie na Najlepszą książkę na wiosnę. Wybieramy w kilku kategoriach: z historią w tle, thriller, romanse, proza polska, proza obca, powieści obyczajowe, poradniki, perły z lamusa, książki dla młodzieży, książki dla dzieci oraz kryminał i sensacja. Zdradźcie w komentarzu, na które tytuły zagłosowaliście 🙂

Znalezione w sieci

 

Cytat 

Udanego tygodnia życzę 😀


Jeśli macie jakieś pomysły/propozycje na kolejny wpis, ciekawe linki, które chcielibyście mi podrzucić do wykorzystania w kolejnym poście tego typu, podeślijcie mi je w komentarzu bądź pisząc na mój adres e-mail milosniczkaksiazek@onet.pl w tytule podając „Na dobry początek tygodnia”. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

0Shares