Muszę się z Wami czymś szybciutko podzielić :D

Jak Wam mijają Walentynki? Bo mi cudownie 😀

Od mojego męża otrzymałam to oto cudo, które widać poniżej 😀

Walentynki 2014

A później dowiedziałam się, że udało mi się wygrać książkę w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Jaguar na ich stronie FB. Także niedługo przybędzie do mnie książka widoczna na poniższym zdjęciu:

Rywalki

Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Selekcja jest szansą ich życia. To dzięki niej mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym będą spełniane ich życzenia. Z miejsca, gdzie głód i choroby są na porządku dziennym, do krainy jedwabi i klejnotów. Celem Selekcji jest wyłonienie żony dla czarującego i przystojnego księcia Maxona.
Każda dziewczyna marzy o tym, by zostać Wybraną. Każda poza Americą Singer.
Dla Americi Selekcja to koszmar. Oznacza konieczność rozstania z Aspenem – jej sekretną miłością i opuszczenie domu. A wszystko tylko po to, by wziąć udział w morderczym wyścigu o koronę, której wcale nie pragnie.
Jednak gdy spotyka Maxona, który naprawdę przypomina księcia z bajki, America zaczyna zadawać sobie pytanie, czy naprawdę chce za wszelką cenę opuścić pałac. Być może życie o jakim marzyła wcale nie jest lepsze niż to, którego nawet nie chciała sobie wyobrazić…

Siedzę i zacieszam do ekranu laptopa 😀 Chyba po prostu jestem szczęśliwa 😀

0Shares

21 Replies to “Muszę się z Wami czymś szybciutko podzielić :D”

  1. Dziękuję 🙂 I tak, okładka zniewalająca 🙂 Nie mogę się doczekać, aż obejrzę ją sobie z każdej strony 😛

 1. Także mi się udało, więc gdy wróciłam z Walentynkowego obiadu, miałam miłą niespodziankę. A miś słodki, tylko imienia mu teraz brakuje 🙂

  1. O, to i Tobie gratuluję 😀
   A co do imienia… zostawię to zadanie dla mojej córki, niech wymyśla 😉

 2. Misio śliczny.
  A odnośnie książki to widziałam kilka razy jej okładkę na LC, ale nie wiedziałam, o czym jest. Teraz się dowiedziałam i mam na nią wielką ochotę;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *