Mój blog był u stylistki.

change

 

Jak widzicie kochani, mój blog w dniu dzisiejszym przeszedł gruntowną przemianę. Jeszcze nie wszystko jest gotowe (nagłówek, dobór czcionek), ale to, co pozostało do zrobienia mogę spokojnie odłożyć na później i stopniowo wprowadzić na bloga. 

Chciałabym, abyście w komentarzach podzielili się ze mną Waszymi wrażeniami na temat poczynionych zmian. Co Wam się podoba, a co nie? Co byście usunęli, a co dodali? Mówiąc krótko – oceńcie obecny wygląd mojego bloga. Jestem otwarta na wszelkie Wasze sugestie.

Jeśli zauważycie jakieś błędy, że coś np się nie włącza itp itd, nie zapomnijcie mi o tym napisać.

0Shares

30total visits,2visits today

46 Replies to “Mój blog był u stylistki.”

 1. Wydaje mi się, że wszystko jest w porządku, przynajmniej na pierwszy rzut oka 🙂 Zazdroszczę cierpliwości do zabawy szablonem, niedawno robiłaś remont i teraz znów zmiany 🙂

  1. Niedawno? Matko święta, gdzieś przed Bożym Narodzeniem, jak nie lepiej 😀 A tu już wiosna – więc pora zmian 😀

 2. Moim zdaniem świetna zmiana, bo jest oryginalnie. Mi sie bardzo podoba, jedyny minus, jaki zauważam to za dużo biełego przy komentarzach, trochę się ze sobą zlewają, przeszkadza to np. przy dodawaniu postów w wyzwaniach, bo trudno znaleźć swój poprzedni.

  Pozdrawiam.

  1. Dzięki 🙂
   Tła niestety nie zmienię. Szablon jest tak skonstruowany, że tło postów połączone jest z tłem komentarzy. Zmieniasz jedno = automatycznie zmieniasz drugie.

  1. @Marpleous
   Pierwsza grafika to ikona wpisu, druga to zdjęcie widoczne na początku recenzji. Jeśli usunę ikonę wpisu, to wówczas na stronie głównej będzie widoczny jedynie suchy napis. Co prawda mogłabym usunąć w takim razie zdjęcie z notki, ale znów będzie wtedy sam tekst bez dodatków – a to też nie fajnie.
   Trzeba się będzie po prostu przyzwyczaić do nowego wyglądu 😉

  1. Myślę, że taki wygląd utrzyma się bardzo długo. Mi się podoba. Jestem zadowolona. I póki coś nie doprowadzi mnie do szewskiej pasji, nie zamierzam niczego już kombinować z wyglądem 🙂

  1. Te komentarze z domyślnego szablonu to jakaś tragedia była. Dziś posiedziałam i poprawiłam. Mam nadzieję, że teraz jest już ok.

 3. Muszę przyznać, że wygląd bloga podoba mi się znacznie bardziej niżeli poprzednio 🙂 Kilka rzeczy może jeszcze nie zyskało swojego niebywałego charakteru (na pierwszy rzut oka poszły w moim przypadku komentarze), ale jak piszesz – szczegóły będą dopracowywane 🙂 🙂

  1. To da się bez problemu zmienić 🙂 Też zawsze miałam wszystko po prawej, a tu dziś jakoś pozwoliłam na domyślny układ szablonu.
   Pomyślę 🙂

  1. Kwestia przyzwyczajenia 🙂 Minie trochę czasu, nawet nie zauważysz, kiedy TEN będzie Ci się z tym blogiem kojarzył 😉

  1. Minimalistycznie to może nie aż tak bardzo (może jakbym wywaliła wszystkie banery itp), ale ogólniej fakt, jest nieco lżej na stronie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *