Krótko i na temat: WYNIKI !!!

Zakończył się trwający u mnie konkurs, w którym do wygrania była książka „Dziecko lodu”. Nadszedł więc czas na ogłoszenie wyników.
Udział w zabawie, polegającej na wytypowaniu pięciu tytułów książek wraz z autorami, po które najchętniej bym od razu sięgnęła, wzięło dziewięć osób. Były to: Asymaka, ANNE18, AILIS, NATASHA, BINOLA, ALISON2, KRUSZYNKA, TOSKA82 oraz JENAH. Wszystkie osoby prawidłowo zgłosiły się do konkursu, zgodnie z zasadami podanymi w regulaminie, jednak zwyciężczyni może być tylko jedna. Przyznaję, że wybór tej jednej osoby był bardzo trudny. Jak się okazuje, znacie mnie już na tyle dobrze, że większość z Was podawała po 3-4 tytuły, po które najchętniej bym zaraz sięgnęła. Po długim namyśle postanowiłam, że książka powędruje do…

AILIS!!
 
A oto jej typy:
„Uniwersum Metro 2033: W mrok” – Andriej Diakow
„Krucha jak lód” – Jodi Picoult
„Więzień nieba” – Carlos Ruiz Zafon
„Igrzyska śmierci” – Suzanne Collins
„Sklepik z niespodzianką. Lidka” – Katarzyna Michalak
Postanowiłam wybrać AILIS, gdyż jej typy były różnorodne, książki pięciu różnych autorów, z czego czwórka należy do moich ulubionych. Kilka osób typowało kilka tytułów jednego autora – to oczywiste, że chętnie je przeczytam (bo bardzo lubię danego autora/autorkę), jednak wybrałam osobę, która troszkę bardziej skomplikowała sobie życie typując różnych autorów [mam nadzieję, że to zrozumiałe, bo się coś zakręciłam chyba w tych tłumaczeniach :P].
Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę. Udowodniliście, że znacie moje gusta 🙂 Sprawiliście mi nie lada wyzwanie z wytypowaniem zwyciężczyni, wierzcie mi! :))
AILIS -> czekam na e-mail z adresem domowym. Książkę postaram się wysłać na początku tygodnia.

PS. Jak dobrze pójdzie, już niedługo ruszy nowy konkurs 🙂 Tylko muszę jeszcze poczekać, czy to będzie możliwe. Czekam na jedną książkę, która będzie właśnie wygraną 🙂
0Shares

14total visits,1visits today

42 Replies to “Krótko i na temat: WYNIKI !!!”

  1. Serdecznie gratuluję 🙂
    To był naprawdę trudny konkurs, bo choć oczywiście już trochę Cię znamy, wytypować te naj naj naprawdę ciężko. Tym bardziej słowa uznania w kierunku Ailis!

  2. Dziękuję serdecznie za wygraną i gratulacje 🙂 Życia sobie nie utrudniłam, po prostu sprawdziłam Twoją listę życzeń i książki, które oceniłaś bardzo wysoko i takie typy mi wyszły 🙂 Maila już wysłałam. Pozdrawiam i czekam na kolejne konkursy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *