Konkurs Urodzinowy – Wyniki

Nadeszła pora na ogłoszenie wyników. Wpierw jednak nieco formalności. Do konkursu przystąpiły 42 osoby. Niestety nie wszystkie zgłoszenia mogłam zaliczyć – z prostego powodu: brakowało jakichś części składowych zgłoszenia koniecznych do tego, aby zostało ono zaliczone (adresu e-mail, formułki „zgłaszam się”, bądź odpowiedzi na pytanie). W regulaminie wyraźnie podkreśliłam, że wszystkie warunki zgłoszenia muszą zostać wypełnione, w przeciwnym wypadku szansa na wygraną przepada. Nie zaliczyłam 7 zgłoszeń – bardzo mi przykro. Wymieniać konkretnych osób nie będę, każdy może sam sprawdzić swoje zgłoszenie (tutaj) i przekonać się, czy został zakwalifikowany do konkursu, czy też nie.

Spośród 35 osób wybranie jednego zwycięzcy było naprawdę trudne. Każde z Was poleciło mi jakąś książkę, którą Waszym zdaniem powinnam przeczytać. Dzięki Wam poznałam kilka tytułów, po które z chęcią sięgnę w przyszłości – dziękuję 🙂 Jednak zwycięzca może być tylko jeden…

A więc, już nie przedłużając, karta prezentowa o wartości 50 zł do wykorzystania w dowolnej stacjonarnej placówce księgarni Matras wędruje do:

Chiyome

Gratuluję 😀

Wiesz, czym mnie przekonałaś? Tymi Fasolowymi Ludzikami 😀 Nigdy nie słyszałam o książce, którą mi poleciłaś. A te fasolowe ludziki z miejsca mnie zaintrygowały.

Zgodnie z regulaminem masz 3 dni na przesłanie mi danych adresowych koniecznych do wysłania Ci nagrody (na e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl w tytule podając KONKURS URODZINOWY). Jeśli nie otrzymam ich do 20 kwietnia do północy, wybiorę innego zwycięzcę.

Wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział 🙂

8 komentarzy

 • Lenka ^^ Kwiecień 18, 2015 at 12:26

  Gratulacje ! 🙂

  Reply
 • LadyDeVi Kwiecień 18, 2015 at 19:20

  gratuluje 🙂

  Reply
 • Martyna i Paulina Kwiatkowskie Kwiecień 18, 2015 at 23:21

  Serdecznie gratulujemy 😉

  Reply
 • Anne18 Kwiecień 19, 2015 at 11:05

  Gratulacje.

  Reply
 • Sylwka S. Kwiecień 19, 2015 at 11:40

  Gratuluję

  Reply
 • chiyome Kwiecień 20, 2015 at 17:24

  Wlasnie wykonałam taniec radosci. Narzeczony pewnie wyszukuje numeru do psychiatry. Dziekuje. Dane wyslalam. Dzieki!

  Reply

Leave a Comment