Jeden za wszystkich! Wszyscy za jednego!

I ja przyłączam się do ogólnego ruchu na rzecz ratowania jednego z najstarszych wydawnictw na naszym rynku. Nie pozwólmy, żeby Świat Książki przeszedł do historii.
Wszyscy Ci, którzy chcieli by, aby Świat Książki przetrwał, niech wchodzą na stronę facebooka, gdzie można przyłączyć się do akcji ratowania wydawnictwa. Im nas będzie więcej, tym większe szanse na to, że Świat Książki zdoła się uratować. Zatem nie czekajcie, tylko wchodźcie – lajkujcie, udostępniajcie, cokolwiek -> wszystko, aby uratować nasze ukochane wydawnictwo!!

Bo jak można pozwolić, aby upadło wydawnictwo, które wydało tyle cudownych tytułów, przy których spędziłam wiele niezapomnianych chwil??? Sami spójrzcie, ile książeczek mam w domu ze Świata Książki 🙂

0Shares

14total visits,2visits today

15 Replies to “Jeden za wszystkich! Wszyscy za jednego!”

    1. nie upada :/ co to za pomówienia w ogóle. niemiecka firma przejmuje wydawnictwo, bo miało to jakoś wybić je jeszcze wyżej, no ale jak widać niemcy się przeliczyli ze swoimi zamiarami. wycofują się z polskiego rynku, przez co wydawnictwo wystawione jest na sprzedaż. nic tu nie upada, pomyślcie trochę zanim coś napiszecie.

  1. Naprawdę wiele masz książek z tego wydawnictwa, u mnie na palcach jednej ręki można je zliczyć. Ale także jestem za uratowaniem Świata Książki, mam nadzieję, że coś z tego będzie.

  2. Trzymam mocno kciuki za wydawnictwo i jego pracowników. Byłaby wielka szkoda gdyby nie udało się go wyratować. Sama nawet nie spodziewałam się, że mam aż tyle książek ŚK na swoich półkach.

  3. Ja również trzymam kciuki za wydawnictwo Świat Książki. Jestem z nim związana od lat – w swojej biblioteczce mam mnóstwo książek tegoż wydawnictwa. Cenię go za dobre tytuły i przestępne ceny, okazje. 🙂

  4. Już dawno polubiłem stronę na facebooku 🙂 Widzę, że coraz więcej bloggerów zaczyna walczyć o wydawnictwo. I czuję, że się uda :3
    Przy okazji, wysłałem do ciebie emaila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *