Interesująca zapowiedź :D


Historia Kopciuszka opowiedziana od tyłu
Zbliża się najszczęśliwszy moment w życiu Lex. W dniu swoich osiemnastych urodzin ma otrzymać od „kochającego tatusia” czek na 25 milionów dolarów. To jej upragniona swoboda i wolność, która należy się „z urodzenia” każdemu członkowi rodziny. 
Tymczasem ojciec odracza środki z funduszu powierniczego o 52 tygodnie. Młoda celebrytka znana dotychczas z pierwszych stron gazet, kanałów informacyjnych oraz imprez dla  vipów,  musi poznać smak pracy. 
Barack Obama i Madonna pierwsze kroki robili w barach szybkiej obsługi. Walt Disney zaczynał jako gazetowy. Rod Stewart był grabarzem. 

Zapowiada się doprawdy interesująca lektura. Premiera 19 lipca 2013 roku. Osobiście nie mogę się doczekać. Kogo z Was zainteresowała ta pozycja? Jeśli ktoś nie wie, czy warto sięgnąć po tę książkę, niech obejrzy trailer: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GS2JAC0Qcyo

Łapki do góry – kto chce przeczytać??? 🙂

 

0Shares

16total visits,1visits today

10 Replies to “Interesująca zapowiedź :D”

  1. Ja chcę i już nie mogę się doczekać, aż książka do mnie przyjedzie! 😀 Wiem, że dostanę ją po premierze, bo wygrałam ją w „przedwczesnym” konkursie, dlatego jestem jeszcze bardziej podekscytowana! 😀

  2. Mam trochę mieszane uczucia odnośnie pomysłu na powieść – w końcu trochę już jest tych historii o dziewczynie z dobrego bogatego domu, która zostaje zmuszona do prowadzenia normalnego życia, by ją ,,utemperować”. Zwiastun w sumie fajny, taki filmowy, ale zdradza, że może być sztampowo – Lex zakochuje się w swoim ,,niańku” xD, przechodzi metamorfozę i takie tam… Recenzje będą musiały być naprawdę pozytywne, by mnie przekonać do sięgnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *