Dziś przyszła do mnie przesyłka od… a zresztą sami zobaczcie :)

W prowincjonalnym szpitalu zostają znalezione zwłoki młodej lekarki. Maria Kaahn miała opinię łamiącej męskie serca manipulatorki. Kiedy więc wychodzi na jaw, że ofiara morderstwa była w ciąży, krąg podejrzanych okazuje się wcale niemały. Czyżby motywem zbrodni była chęć ukrycia wstydliwej prawdy?

Prowadzący dochodzenie komisarz Claes Claesson zagłębia się w tajemnice szpitala. Nie domyśla się jednak, że i jemu los szykuje niespodziankę w postaci romantycznej przygody.
„Ostatni dyżur” to debiut literacki Karin Wahlberg.

 

Pewnego dnia znika bez śladu właściciel salonu luksusowych samochodów, Rolf Lura. Nikt, nawet żona, nie wie, co się z nim dzieje. Czyżby była to kolejna sprawa dla niezastąpionej komisarz Julii Durant? W trakcie śledztwa wychodzą na światło dzienne sadystyczne skłonności zaginionego: gwałty na żonie, brutalne pobicia, romanse i korupcja. Okazuje się, że żona Rolfa również nie była mu wierna. Kiedy dochodzenie rusza pełną parą, niespodziewanie znika jej kochanek…

„Schron” uznawany jest za jedną z najciekawszych i najbardziej zaskakujących części serii. Połączenie realistycznie opisanych technik dochodzeniowych z niebywałą intuicją głównej bohaterki to gwarancja kryminalnej rozrywki na najwyższym poziomie.

 

Obie książki otrzymałam od portalu Kostnica.

Jeszcze Was o tym nie informowałam, (trzymałam to w tajemnicy, czekając na pierwszą przesyłkę) ale z początkiem marca dołączyłam do grona recenzentów tegoż portalu. Moja radość z tegoż powodu nie ma granic 😀 Jeszcze raz dziękuję za przyjęcie i obdarzenie mnie zaufaniem 😀

Czy któryś z powyższych tytułów Was zainteresował? 🙂

0Shares

17total visits,1visits today

21 Replies to “Dziś przyszła do mnie przesyłka od… a zresztą sami zobaczcie :)”

  1. Bardzo dziękuję 🙂
   A jeśli chodzi o książki, to ten gatunek jest dla mnie jednym z najbliższych, zaraz obok fantastyki 🙂

  1. Dzięki 🙂 A odnośnie książek, to wyjdzie w praniu 😉 Opisy często są zachęcające, a rzeczywistość bywa okrutna 😛

 1. Szalejesz z tymi współpracami 😀
  Oczywiście gratuluję 🙂
  A książki oby dwie zapowiadają się świetnie także czekam na recenzje! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *