Dziś premiera II tomu serii…

ToksynaDziś premiera II tomu serii „Denazen” autorstwa Jus Accardo!

Szóstka ocaliła życie Kale’a, lecz nie obyło się bez konsekwencji. Wymiana. Coś za coś. Życie za życie. Dez nigdy nie przypuszczałaby, że utraci osobę, której oddałaby wszystko. Jakby tego było mało, jej odporność na śmiertelny dotyk Kale’a słabnie.

Kiedy Dez i Kale wyszli cało z Sumrun, ojciec dziewczyny stracił nie tylko najpotężniejszą broń, ale i ważny element projektu Supremacji. Zmuszony przez Denazen do odwrócenia sytuacji, doprowadza do zatrucia córki i pozostawia jej wybór: albo umrze, albo odda się w ręce Denazen w zamian za antidotum. Dez nie chce skończyć w kostnicy, ale też nie może stracić ukochanego. Próbuje znaleźć rozwiązanie i utrzymać w tajemnicy fakt działania trucizny. Jednak kiedy zostaje zaatakowana przez organizację ojca, dochodzi do wniosku, że w kręgu znajomych czai się zdrajca.

Poświęcenie, niedotrzymane sekrety i tajemnice. Dez będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę, jeżeli chce znaleźć winowajcę – zanim skończą za kratami Denazen albo, co gorsza, zapłacą życiem… (źródło)

decorative

Czytałam pierwszy tom tej serii pt „Dotyk” i przyznaję się bez bicia, że jestem bardzo ciekawa tego, co skrywa w sobie kontynuacja tej historii. Chętnie zatem sięgnę po „Toksynę”. A jak to wygląda u Was? Czytaliście pierwszy tom? Zamierzacie sięgnąć po drugą część?

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z moją recenzją powieści

„Dotyk” Jus Accardo

decorative

3 komentarze

 • Tetiisheri 24 października 2013 at 10:14

  Ja również chętnie sięgnę po kontynuację 🙂

  Reply
 • Czarny Kapturek 24 października 2013 at 18:40

  Jeszcze nie miałam możliwości sięgnięcia po „Toksynę”, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie to nadrobię a historia przypadnie mi do gustu 🙂

  Reply
 • Kiti 24 października 2013 at 20:41

  Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu, ale stoi na półce więc może kiedyś przeczytam tą serię:)

  Reply

Leave a Comment