„Assassin’s Creed: Pojednanie” – informacja prasowa

„Assassin’s Creed: Pojednanie” – najnowsza powieść Olivera Bowdena z bestsellerowej serii już od 3 grudnia w księgarniach.
Rok 1789; nad Paryżem wschodzi świt rewolucji francuskiej. Uciskany przez arystokrację lud powstaje. Bruk ulic spływa krwią – rewolucyjna sprawiedliwość ma wysoką cenę…

W czasach, gdy bogatych i biednych dzieli przepaść, a kraj rozdzielają wewnętrzne napięcia, Arno i Élise, młody mężczyzna i młoda kobieta, walczą, by pomścić wszystko, co stracili.

Wkrótce zostają wciągnięci w odwieczną wojnę asasynów i templariuszy, w świat pełen niebezpieczeństw – straszniejszych, niż mogli sobie wyobrazić.

Zapraszamy do odsłuchania fragmentu historii opowiadanej przez Élise; tym razem narrację – po raz pierwszy w historii serii – prowadzi głos żeński. Interpretacji pamiętnika wyjątkowej templariuszki – Élise de La Serre – podjęła się Julia Kołakowska-Bytner:

 

3 komentarze

 • Upadły czy Anioł 2 grudnia 2014 at 13:07

  Lubię takie klimaty, więc kiedyś sięgnę 🙂

  Reply
 • Martyna K. 2 grudnia 2014 at 13:44

  Nie skuszę się, bo nie czytam tej serii.

  Reply
 • barwinka 2 grudnia 2014 at 15:58

  Muszę sie zabrać za tę serię, bo bardzo lubię tego typu lekturę, ale jakoś okładka nigdy mnie do siebie nie przyciągała. Czas to zmienić?

  Reply

Leave a Comment